fbpx

Misyonumuz & Vizyonumuz | Sera İmalatı | Sera Kurulumu | Cam Sera | Gotik Sera

MAYSERA | Modern Sera Sistemleri | Sera Kurulumu | Sera Maliyeti | Sera Fiyatı
Topraklı Domates Sera Kurulumu | MAYSERA

MISYONUMUZ & HEDEFIMIZ

Modern sera sistemlerinde yeni nesil teknolojileri geliştirerek, doğallığı bozmadan kaliteyi ve karlılığı artıracağız.

MaySera – Modern Sera Sistemleri şirketi olarak üretime gönül vermiş çiftçilerimize rekabet avantajı sağlamak için, sürekli gelişen sistemler ile yapılan modern topraklı ve topraksız seralarımızda, karşılaşılan problemlere, yeni nesil çözümler oluşturmak amacıyla sera sektöründeki teknolojik gelişmeleri bünyemize katmaktır.

Şirketimizin değerlerini her zaman ön planda tutarak, faaliyetlerimizi toplum ve çevre öncelikleri kapsamında planlamak, daima en kaliteli ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimize sunmak, dürüst ve yenilikçi firma imajımızı korumak, sağlayacağımız değerlerle tüm paydaşlarımızı mutlu edecek sorumluluklarımıza bağlı kalmak ve Türk seracılığı imaj değeri yüksek olan şirketlerinden birisi olma yolunda her zaman yeni hedeflerimizi gerçekleştirmektir.

Türkiye Balıkesir Sera kurulumu | MAYSERA

VİZYONUMUZ

2004 yılından bu yana profesyonel olarak modern sera imalatı, bahçe sistemleri ve ekipmanlarını üretmekteyiz. Aynı zamanda gotik model modern sera, Venlo tipi cam sera ve çeşitli çiftçi seraları kurulumunda malzeme tedariği ve anahtar teslim kurulum hizmetleri sağlamış durumdayız.

Modern Sera imalatı ve Bahçe Sistemlerinin planlanmasında ve yapımında sahip olduğumuz yenilikçi, modern ve teknolojik fikirlerimiz, alanında uzman kadromuzla, ülkemizde ve çevre ülkelerde sera imalatı, modern gotik model sera kurulumu, Venlo tipi cam sera kurulumu alanlarında ilk akla gelen firma olmak, şirket olarak asıl vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Bununla birlikte modern sera imalatı alanında yaptığımız AR-GE çalışmaları ile çiftçilerin en yeni ve en doğru modern sera sistemlerine kolayca ulaşmasını sağlayarak, tarımsal faaliyetlerdeki kârlılık oranlarını artırmaktadır. Şirketimiz benimsediğimiz kalite, güven ve yenilikçi olma gibi ilkelerle daima gelişmekte ve büyümektir. Değerli çiftçilerimizin şirketimize göstermiş olduğu güven ile bölgemizin öncü firması olmaktan mutluyuz ve gururluyuz.

Modern Sera Kurulumu | Sera Maliyeti | Sera Fiyatı

MOTİVASYONUMUZ

Yaptığımız projelerin sonucunda müşterilerimizin kazandığını görmek ve yeni yatırımlarında firmamız ile  işbirliğine devam etmeleri 16 yıldır motivasyon kaynağımızdır.

Kalite ve Güven

“Kalite asla tesadüf değildir” – Bunun bilincindeyiz.

Bu yüzden sera maliyeti hesaplamalarımızı titizlikle yapıyor ve anahtar teslim sera kurulumu projelerimizi kusursuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Seranın tüm koşullarda dayanıklı ve verimli olması için statik hesaplamalarımızı yapıyoruz ve en uygun sera fiyatını sunuyoruz.

Anahtar teslim sera kurulumu, sera maliyeti hesaplamaları, sera fiyatı ve Meyve Bahçesi kurulumu konusunda her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sorularınız için: +90 242 354 01 01, +90 537 369 02 69, +90 534 700 13 86 Whatsapp