Hakkımızda

2004'den beri tükenmeyen azmimizle gelişmeye ve geliştirmeye devam.

2004 yılında açmış olduğumuz demir-çelik atölyemizde sürekli kendimizi geliştirerek modern tarım ekipmanlarını, modern sera sistemlerini ve modern meyve bahçesi sistemlerini üretmeye, sera maliyeti hesaplamalarını tüm detaylarıyla yaparak anahtar teslim sera kurulumu projelerini gerçekleştirmeye devam etmekteyiz.

Şirketimiz, anahtar teslim sera projeleriyle ve hemen hemen dünyanın her ülkesinde yapılmış son teknoloji seralarıyla, konusunda uzman, uyumlu ve sistematik çalışan ekibiyle MAYSERA şirketi adı altında hizmetinizdedir. Seralarda kullanılan ekipmanların üretimi ve seraların yapımı aşamasında şirket müdürümüz Sn. Aydın May’ın açık ve güçlü rehberliği ışığında şirketimiz, yapılan projelerden çok iyi sonuçlar elde etmiştir. Yapılan bir seranın, proje aşamasından, sera maliyeti hesaplamasına, anahtar teslim sera kurulumuna kadar gereken tüm ekipmanları şirketimiz çalışanları tarafından tasarlanıp, üretilmektedir. Bu çalışmalarımızın bir sonucu olarak yıllık ortalama 200 hektarlık sera inşaatı hacmine ulaşılmıştır. Sera konstrüksiyon sisteminde kullandığımız ekipmanların 97%’ni, kendi fabrikamızda üretmekteyiz. Üretimini yapmış olduğumuz tüm sera konstrüksiyon parçalarımız uluslararası geçerliliği olan kalite belgelerine sahiptir.

Anahtar teslim sera kurulumu yanı sıra, modern bahçe kurulumu alanında, modern hayvan çiftlikleri için çiftlik ekipmanları üretmekteyiz. Modern bahçelerde kullanılan bahçe tel sistemi ekipmanlarını, galvanizli bahçe direği profillerini ve parçalarını üretmekteyiz. Aynı zamanda elma, şeftali, kiraz, nar, zeytin, armut, kayısı meyveleri için anahtar teslim bahçeleri kurmaya devam etmekteyiz.

Aydın May | MAYSERA - Modern Sera Sistemleri
ÖncesiSera Kurulumu Arazi Çalışması | MAYSERA
SonrasıTopraksız Domates Sera Kurulumu | Topraksız Domates Sera Maliyeti | Topraksız Domates Sera Fiyatı | MAYSERA

Daima çiftçilerimizin yanında durmaya devam edeceğiz.

Anahtar teslim sera kurulumu konusunda, sera maliyeti hesaplaması konusunda, sera fiyatları konusunda her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurulum sonrası işletme konusunda, üretim danışmanlığı konusunda mühendislerimiz uzaktan ve yakından desteklerini sürdüreceklerdir. 

X